Specjalizacje
TOP

Specjalizacje PADI dla Ciebie

Poniżej lista 12 dostępnych specjalizacji:Dry Suit - Suchy Skafander

Zdobywasz wiedzę i umiejętności do bezpiecznego zakładania suchacza, nurkowania w nim, zdejmowania go i przechowywania. Zapoznasz się z różnymi typami suchych skafandrów tak, abyś mógł w pełni świadomie wybrać któryś dla siebie, jeśli zdecydujesz się na zakup.

Nitrox - Enriched Air Diver

Kurs PADI Nitrox, czyli nurkowanie na mieszance gazu wzbogaconego o tlen, jest najczęściej popularną specjalizacją i łatwo zauważyć dlaczego. Nurkowanie na Nitroxie pozwala Ci wydłużyć Twój czas bezdekompresyjny. To znaczy, że więcej czasu spędzasz pod wodą, zwłaszcza podczas nurkowań powtórzeniowych.

Peak Performance Buoyancy - Doskonała Pływalność

Specjalizacja PADI Doskonała Pływalność precyzuje podstawowe umiejętności wyniesione z kursu PADI Open Water Diver i podnosi je na wyższy poziom. Dzięki ćwiczeniom, przeprowadzonym na kursie, zmniejszysz zużycie powietrza podczas nurkowania przez lepszą pozycję, a także udoskonalisz swój trym i neutralną pływalność.

Night Diver - Nurkowanie Nocne

Gdy słońce zachodzi, zakładasz swój sprzęt, maska na oczy, regulator w usta, głęboki wdech i... zanurzasz się nocą. Pomimo, że widziałeś to miejsce już wiele razy, tym razem podziwiasz zupełnie nowy, inny świat, który wyłania się w świetle Twojej latarki.

Self Reliant - Nurek Samodzielny

Celem programu PADI Nurek Samodzielny jest wywarcie nacisku na umiejętności niezbędne, aby poradzić sobie samodzielnie w trudnych sytuacjach i podkreślić znaczenie właściwego planowania nurkowania jako metody na uniknięcie niechcianych sytuacji. Jeżeli Twoim celem jest nurkowanie samodzielne, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Equipment Specialist - Specjalista Sprzętowy

Jako Specjalista Sprzętowy jesteś przygotowany do konserwacji i dostosowania podstawowego sprzętu do nurkowania, który napotkasz na co dzień. Ponad to dowiesz się interesujących rzeczy na temat tego jak Twój sprzęt działa, jak go naprawić, oraz innych dodatkowych informacji, które pomogą Ci dokonać wyboru podczas inwestycji w sprzęt.

Wreck - Nurkowanie wrakowe

Wielu nurków nie może opszeć się wrakom statków czy samolotów, ponieważ ich eksploracja jest intrygująca i ekscytująca i zwykle tętni w nich życie podwodne. Dzięki specjalizacji PADI Nurkowanie Wrakowe poznasz tajniki odpowiedzialnego nurkowania na wrakach.

Deep Diver - Nurkowanie Głębokie

Po pierwszych Twoich nurkowaniach, wkrótce będziesz chciał odkryć większe głębiny. Jest coś ekscytującego i tajemniczego w głębokości, która uatrakcyjnia nurkowania. Osoby, które uczestniczą w tym kursie tak naprawdę zaczynają rozumieć o co chodzi w nurkowaniu. Dlaczego tak dużo osób uprawia ta formę sportu.

Oxygen Provider - Ratownik Tlenowy

Zostań ratownikiem tlenowym, aby szybko reagować w niespodziewanych sytuacjach nurkowych. Szkolenie PADI Oxygen Provider pokazuje jak korzystać z różnych zestawów tlenowych i jak efektywnie pomagać podczas wypadków nurkowych.

BOAT DIVER - Nurkowanie z Łodzi

Na specjalizacji PADI Boat Diver zdobędziesz wiedzę na temat wyposażenia typowej łodzi nurkowej oraz dowiesz się o zasadach bezpiecznego nurkowania z łodzi o różnych wielkościach i przeznaczeniach. Nauczysz się jak wykonywać bezpiecznie skoki do wody z różnych jednostek pływających oraz jak wykonać akcję ratunkową.

DPV Diver - Nurkowanie ze skuterem

Kurs Propulsion Vehicle Diver pozwoli zobaczyć więcej podczas jednego nurkowania, oszczędzić powietrze i szybciej przemieszczać się pod wodą. Skuter pomaga zobaczyć nurkowiska położone daleko od miejsca wejścia, gdzie niemożliwe jest dopłynięcie używając wyłącznie płetw.

Cavern Diver - Nurek Kawernowy

Ten kurs to pierwszy krok w programie nurkowania jaskiniowego. Jeśli jesteś osobą która chce poposzerzyć swoje umiejętności o zakres wykonywanych nurkowań w środowkisku kawernowym to jest to kurs dla Ciebie. Kurs pozwala na eksplorację jaskiń na tyle głęboko, by przeżyć przygodę, a jednocześnie pozostać w bezpiecznej strefie światła.