TOP

Specjalizacje dla Ciebie

Poniżej lista dostępnych specjalizacji:Dry Suit - Suchy Skafander

Zdobywasz wiedzę i umiejętności do bezpiecznego zakładania suchacza, nurkowania w nim, zdejmowania go i przechowywania. Zapoznasz się z różnymi typami suchych skafandrów tak, abyś mógł w pełni świadomie wybrać któryś dla siebie, jeśli zdecydujesz się na zakup.

Nitrox - Enriched Air Diver

Kurs PADI Nitrox, czyli nurkowanie na mieszance gazu wzbogaconego o tlen, jest najczęściej popularną specjalizacją i łatwo zauważyć dlaczego. Nurkowanie na Nitroxie pozwala Ci wydłużyć Twój czas bezdekompresyjny. To znaczy, że więcej czasu spędzasz pod wodą, zwłaszcza podczas nurkowań powtórzeniowych.

Peak Performance Buoyancy - Doskonała Pływalność

Specjalizacja PADI Doskonała Pływalność precyzuje podstawowe umiejętności wyniesione z kursu PADI Open Water Diver i podnosi je na wyższy poziom. Dzięki ćwiczeniom, przeprowadzonym na kursie, zmniejszysz zużycie powietrza podczas nurkowania przez lepszą pozycję, a także udoskonalisz swój trym i neutralną pływalność.

Night Diver - Nurkowanie Nocne

Gdy słońce zachodzi, zakładasz swój sprzęt, maska na oczy, regulator w usta, głęboki wdech i... zanurzasz się nocą. Pomimo, że widziałeś to miejsce już wiele razy, tym razem podziwiasz zupełnie nowy, inny świat, który wyłania się w świetle Twojej latarki.

Self Reliant - Nurek Samodzielny

Celem programu PADI Nurek Samodzielny jest wywarcie nacisku na umiejętności niezbędne, aby poradzić sobie samodzielnie w trudnych sytuacjach i podkreślić znaczenie właściwego planowania nurkowania jako metody na uniknięcie niechcianych sytuacji

Wreck - Nurkowanie wrakowe

Wielu nurków nie może opszeć się wrakom statków czy samolotów, ponieważ ich eksploracja jest intrygująca i ekscytująca i zwykle tętni w nich życie podwodne. Dzięki specjalizacji PADI Nurkowanie Wrakowe poznasz tajniki odpowiedzialnego nurkowania na wrakach.

Deep Diver - Nurkowanie Głębokie

Po pierwszych Twoich nurkowaniach, wkrótce będziesz chciał odkryć większe głębiny. Jest coś ekscytującego i tajemniczego w głębokości, która uatrakcyjnia nurkowania.